+48 (22) 868 62 93   |   +48 601 29 60 31   |   +48 601 29 42 63

BLOG

Ozonowanie - studium przypadków część 2
  31 października 2014
Tak rozwiązaliśmy problemy klientów! Poznaj sytuacje, w których ozonowanie okazało się skuteczne! 

Sytuacja 3 Jak pozbyć się przykrego zapachu z samochodu?

Ozonowanie sprawdzi się również wtedy, gdy chcemy odświeżyć wnętrze auta czy też przygotować je do sprzedaży. Nieprzyjemny zapach w pojeździe jest niezwykle uciążliwy i może mieć wiele różnych przyczyn. Jednym z nich są roztocza i grzyby, które w wnętrzu  samochodu mają znakomite warunki do rozwoju. W walce z mikroorganizmami może pomóc nam właśnie ozonowanie!

Regularnego czyszczenia wymaga również klimatyzacja (jeśli tego zaniechamy z kanałów wentylacyjnych zacznie wydobywać się nieprzyjemny zapach). Ozonowanie pozwala nam dotrzeć do miejsc, do których nie dostaną się np. różnego rodzaju środki chemiczne. Ten rodzaj dezynfekcji niszczy bakterie i grzyby, usuwa dym papierosowy (i inne nieprzyjemne zapachy) oraz odkaża całe wnętrze.

Po przeprowadzeniu ozonowania w samochodzie unosi się zapach świeżości, a auto wygląda tak, jakby właśnie zeszło z taśmy produkcyjnej.

Sytuacja 4 Ozonowanie - zbawienie dla alergików
Ozonowanie to skuteczna metoda walki z alergenami. Wyobraź sobie, że wreszcie stajesz się właścicielem swoich wymarzonych czterech kątów. Kupujesz mieszkanie z rynku wtórnego, wchodzisz do wnętrza i…zaczynasz się dusić. Brzmi niewiarygodnie? Jednak to właśnie z takim problemem zwrócili się do nas mieszkańcy, którzy z uwagi na ostre ataki duszności nie byli w stanie przebywać we własnym domu (powodem reakcji uczuleniowej były najprawdopodobniej roztocza i grzyby).

Ozonowanie uwalnia wnętrza mieszkalne od alergenów, wirusów i bakterii chorobotwórczych (te zaś szczególnie mocno dają nam się we znaki właśnie jesienią i zimą). Jedyną metodą ograniczenia ich wpływu na nasze zdrowie jest dezynfekcja, która w zauważalny sposób poprawia komfort życia każdego alergika.

Ozonowanie neutralizuje alergiczne działanie kurzu, sierści zwierzęcej oraz grzybów i pleśni. Efektem tego zabiegu jest krystalicznie czysta i pozbawiona alergenów atmosfera.

Jak to się dzieje?
Tak skuteczne działanie możliwe jest dzięki właściwościom ozonu, który jest silnym utleniaczem, przez co znakomicie sprawdza się dezodoryzacji.

Ozonowanie to skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji, w której środkiem biobójczym jest właśnie ozon. Przeprowadzenie tego zabiegu pozostawia środowisko naturalnie czyste, poprawia jakość powietrza, usuwa grzyby, pleśnie i roztocza.

Skontaktuj się z nami i pozbądź się przykrych zapachów!
Zakład Specjalistyczny Usługi DDD
mgr Grzegorz Chojnacki
ul. Przedpole 1
02-421 Warszawa
Telefon: (0-22) 868 62 93
Kom: +48 601 29 60 31
Kom: +48 601 29 42 63
 


Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja i ozonowanie Warszawa!

NAWIGACJA

KONTAKT

Adres:
Ozonowanie Warszawa
ul. Przedpole 1
02-421 Warszawa
Telefony:
Tel/Fax.: +48(22)868 62 93
Kom: +48 601 29 60 31, +48 601 29 42 63
E-mail: info@dddserwis.pl
Copyright © 2014 DDD Usługi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja www.jellinek.pl