+48 (22) 868 62 93   |   +48 601 29 60 31   |   +48 601 29 42 63

OFERTA

W naszej ofercie mieszczą się usługi, które zmierzają do zniszczenia szkodników, insektów i drobnoustrojów z otoczenia człowieka. Skutecznie walczymy z brzydkimi zapachami różnego pochodzenia.

Zakres proponowanych przez nas usług cały czas się rozszerza. Obecnie w naszej ofercie znajdują się:
  • dezynfekcja:
  -  pomieszczeń mieszkalnych, biur, obiektów produkcyjnych, obiektów użyteczności publicznej, hotel    restauracji, szpitali itp.,
     -     pomieszczeń po zmarłych,
     -     pomieszczeń po zalaniu,
     -     pojazdów – w tym wentylatorów i klimatyzacji,
     -     zsypów i śmietników,
     -     obiektów, w których znajdują się zwierzęta,
     -     strychów po obecności gołębi,
     -     magazynów, hal, warsztatów,
     -     wody, żywności, przedmiotów i urządzeń;
  • dezynsekcja – przeciwdziałanie insektom,  niszczenie i odstraszanie owadów;
  • deratyzacja – przeciwdziałanie gryzoniom, niszczenie i odstraszanie gryzoni, zwalczanie kretów;
  • sprzątanie pomieszczeń, osiedli, biur, obiektów ,
  • sprzątanie po zmarłych,
  • ozonowanie w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów oraz likwidacji mikroorganizmów, odgrzybianie, odkażanie po skażeniach biologicznych i chemicznych.
  • usuwanie zapachów

Wymienione elementy są głównymi obszarami, w których działamy. Wykonujemy również inne usługi związane z DDD, ozonowaniem oraz sprzątaniem. Wiele usług wykonujemy łącznie – na przykład często, gdzie występują gryzonie, istotne jest również wykonanie ozonowania. Działanie ozonu jest najlepszą metodą dezynfekcyjną, dlatego wykorzystujemy go wszędzie tam, gdzie uporczywego przykrego zapachu nie można pozbyć się w inny sposób oraz tam, gdzie istnieje ryzyko zakażeniem drobnoustrojami.
 
Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do instytucji i firm, głównie z branż: spożywczej, medycznej, transportowej, hotelarskiej, gastronomicznej, ogrodniczej. Skutecznie czyścimy baseny, pomieszczenia, w których znajdują się zwierzęta, jak również współpracujemy z zakładami pogrzebowymi.
 
Każde zlecenie traktujemy priorytetowo. Staramy się w sposób jak najdoskonalszy niszczyć szkodniki, mikroorganizmy i brzydki zapach. Odpowiednio do potrzeb dobieramy metodę działania oraz środki.
Choć istnieje na rynku wiele firm konkurencyjnych w Warszawie, to jednak nasza praca jest szczególnie doceniana przez Klientów. Przez lata naszej działalności zdobywaliśmy zaufanie i uznanie Klientów, co obecnie jeszcze bardziej procentuje. Referencje, które otrzymujemy są naszą najlepszą reklamą.

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja i ozonowanie Warszawa!

NAWIGACJA

KONTAKT

Adres:
Ozonowanie Warszawa
ul. Przedpole 1
02-421 Warszawa
Telefony:
Tel/Fax.: +48(22)868 62 93
Kom: +48 601 29 60 31, +48 601 29 42 63
E-mail: info@dddserwis.pl
Copyright © 2014 DDD Usługi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja www.jellinek.pl