+48 (22) 868 62 93   |   +48 601 29 60 31   |   +48 601 29 42 63

BLOG

Ozonowanie – sprawdzony sposób na pachnący dom i …nie tylko!
  09 stycznia 2015
​Zapach jest nieodłączną częścią naszego życia, czymś, co towarzyszy nam na każdym kroku. Odczuwamy go już od momentu narodzin, potrafimy powiązać go z konkretnymi osobami, sytuacjami czy też wspomnieniami. Często mówi się (i słyszy) o zapachu świąt, zapachu dzieciństwa czy o zapachu ukochanej osoby. Zapach ma również wpływ na nasze zmysły i ogólne samopoczucie, dlatego w pełni zrozumiały wydaje się fakt, że zależy nam na tym, by nasz dom przywodził na myśl jedynie przyjemne zapachowe skojarzenia.


Niestety nie zawsze pachnie on tak, jakbyśmy tego pragnęli. Są bowiem takie domowe zapachy, które lubimy (jak np. zapach pachnącego świeżością prania),  jak i takie, których chcemy się jak najszybciej pozbyć. Do takich zapachów należy m.in. zapach spalenizny, dymu papierosowego, farby, zapach gryzonia, choroby czy też śmierci.  
Źródłem nieprzyjemnych zapachów mogą być m.in.  przygotowywane w kuchni potrawy takie jak kapusta, kalafior czy cebula, niedawno przeprowadzony remont czy pleśnie i grzyby.  Na jakość powietrza w naszym domu mogą mieć również wpływ stare, wydzielające specyficzną woń rury w łazience czy źle spływająca woda.


Na szczęście wszystkich tych zapachów można skutecznie się pozbyć. Jak? Oczywiście dzięki ozonowaniu! Ważną funkcją ozonatora jest właśnie to, że jego użycie umożliwia cieszenie się czystym, wolnym od kurzu, grzybów czy pleśni powietrzem, które ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie.


Ciekawostką jest fakt, iż ozonowanie może zostać przeprowadzone nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, lecz również w pociągach i samolotach (w obu tych przypadkach usuwanie przykrych zapachów wydaje się czymś niezwykle istotnym, co ma znaczący wpływ na komfort podróżowania i samopoczucie pasażerów).


Ozonowanie sprawdzi się również w przypadku osobowych aut, jak i większych pojazdów przeznaczonych np. do przewożenia kontenerów czy ciężkich ładunków. Nieprzyjemny, wydobywający się z auta zapach potrafi skutecznie zepsuć przyjemność płynącą np. z wyjazdu na urlop czy weekendowego wypadu za miasto. Domowe sposoby usuwania zapachów rzadko okazują się skuteczne, przez co problem prędzej czy później powraca ze zdwojoną siłą. Dlatego niezależnie od tego czy chcemy przeprowadzić ozonowanie auta czy też domu (lub konkretnego w nim pomieszczenia) warto zdecydować się na ten zabieg jak najszybciej.


Świeży zapach kojarzony jest z uporządkowaniem, ładem i ogólnym zadbaniem, jest niewerbalnym zaproszeniem do przekroczenia progu danego domu czy mieszkania. Stąd też usuwanie przykrych zapachów to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie swój komfort i pragną cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.


Chociaż istnieje wiele środków, których zastosowanie ma zagwarantować usunięcie danego zapachu, ich działanie jest zazwyczaj krótkotrwałe (większość preparatów zamiast rozprawić się z nieprzyjemną wonią, jedynie ją maskuje). Inaczej jest z ozonowaniem umożliwiającym skuteczne usunięcie nieprzyjemnego zapachu, którym przesiąknięty jest nasz dom czy auto.


Wybierając świadczoną przez nas na terenie Warszawy usługę ozonowania zyskujesz gwarancję:
-szybkiego i skutecznego rozwiązania problemu,
-trwałego usunięcia przykrych zapachów,
-pozbycia się nawet najbardziej uporczywych woni,
-sprawnej realizacji zlecenia
-fachowej obsługi (ozonowanie zostaje przeprowadzone przez doświadczonych specjalistów posługujących się najwyższej jakości sprzętem).


Chcesz pozbyć się przykrych zapachów i mieć pachnący świeżością i czystością dom? Nie wiesz, co zrobić, by móc cieszyć się wolnym od zarazków i drobnoustrojów chorobotwórczych powietrzem? Zdecyduj się na zabieg ozonowania i poczuj, jak pachnie prawdziwe powietrze! Dzięki nam wreszcie odetchniesz pełną piersią!
 


Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja i ozonowanie Warszawa!

NAWIGACJA

KONTAKT

Adres:
Ozonowanie Warszawa
ul. Przedpole 1
02-421 Warszawa
Telefony:
Tel/Fax.: +48(22)868 62 93
Kom: +48 601 29 60 31, +48 601 29 42 63
E-mail: info@dddserwis.pl
Copyright © 2014 DDD Usługi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja www.jellinek.pl