+48 (22) 868 62 93   |   +48 601 29 60 31   |   +48 601 29 42 63

BLOG

Ozonowanie – usuń przyczyny alergii
  22 stycznia 2015
​Masz zawroty głowy i problemy z zatokami? Męczy Cię długotrwały katar? Cierpisz na niewyjaśnione bóle głowy i nieustannie czujesz się zmęczony? Być może Twoje dolegliwości spowodowane są zanieczyszczonym powietrzem w pomieszczeniach, w których przebywasz.

Alergia jest obecnie jedną z chorób cywilizacyjnych. Uczulać może nas wszystko, a odmian alergii jest tyle, ilu cierpiących na nią ludzi (u każdego z nich reakcja alergiczna może wyglądać inaczej i różnić się przebiegiem).
Alergenem może być nawet powietrze, którym oddychamy w naszym własnym domu. To właśnie zanieczyszczone powietrze jest najczęstszą przyczyną powstawania astmy u niemowląt i dzieci, które mają niewielki kontakt ze światem zewnętrznym, a większość czasu spędzają w domowych pieleszach.

Alergia na kurz i roztocza może dokuczać nam w każdym zamkniętym pomieszczeniu. Kurz (tj. wysuszone drobne cząstki pożywienia, zarodniki pleśni, części insektów, pyłki, strzępki tkanin, sierści, złuszczonego naskórka ludzkiego, itp.) jest nie tylko nieestetyczny – jego obecność w naszym domu może również powodować tak przykre dolegliwości jak swędzenie w nosie, łzawienie oczu, katar, trudności w oddychaniu, wysypki skórne, a nawet astmę. Z tego powodu warto jak najwcześniej rozpocząć walkę z alergenami i zapomnieć o atakach kichania, czerwonych oczach czy wiecznym katarze.

Jak zniszczyć niewidzialnego wroga i ograniczyć jego działania? Z pomocą przychodzi nam ozonowanie (nasza firma przeprowadza je na terenie Warszawy i bliskich okolic) będące jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się kurzu, roztoczy i… objawów alergii.

Korzyści płynące z ozonowania:
-poprawa samopoczucia,
-brak trudności z zasypianiem,  
-zmniejszenie objawów astmy i kataru alergicznego,
-niszczy wirusy oraz drobnoustroje chorobotwórcze,
-neutralizuje będące silnymi alergenami odchody i wylinki roztoczy,
-zapobiega alergicznemu działaniu cząsteczek kurzu dzięki utlenianiu ich,
-usuwa nieprzyjemne zapachy,
-dezynfekuje pomieszczenie,
-neutralizuje grzyby i pleśnie,
-neutralizuje alergiczne działanie sierści zwierzęcej,
-sprawia, że powietrze w danym pomieszczeniu staje się czyste i pozbawione alergenów.  

Regularnie przeprowadzany zabieg ozonowania zapobiega infekcjom i zakażeniom oraz poprawia komfort życia alergika.

Ozonowanie jest całkowicie bezpieczne, w związku z czym może być stosowane dowolną ilość razy w pomieszczeniach użytkowych. Co istotne, ozon skutecznie oczyszcza nie tylko mieszkanie czy dom, lecz również znajdujące się w nich wyposażenie takie jak meble, dywany, zabawki oraz inne przedmioty. 

Usuwanie zapachów czy alergenów w pomieszczeniach mieszkalnych możliwe jest właśnie dzięki ozonowaniu – zabieg ten sprawia, że zanieczyszczone wcześniej powietrze staje się czyste i pachnące świeżością już w ciągu 20-30 minut. 

Ozonowanie sterylizuje pomieszczenie, usuwa przyczyny alergii oraz pozwala pozbyć się wszystkich insektów, gryzoni i szkodników.

Ozonowanie zalecane jest jednak nie tylko wtedy, gdy jeden z mieszkańców cierpi z powodu alergii. Zabieg ten sprawdzi się również wtedy, gdy chcemy pozbyć się drobnoustrojów czy usunąć nieprzyjemne zapachy.
Skorzystaj z zabiegu ozonowania przynajmniej raz na kwartał i pozbądź się aż 90 % alergenów! 


Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja i ozonowanie Warszawa!

NAWIGACJA

KONTAKT

Adres:
Ozonowanie Warszawa
ul. Przedpole 1
02-421 Warszawa
Telefony:
Tel/Fax.: +48(22)868 62 93
Kom: +48 601 29 60 31, +48 601 29 42 63
E-mail: info@dddserwis.pl
Copyright © 2014 DDD Usługi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja www.jellinek.pl